From Ukraine - для майбутнього наших дітей!
Минулі роки викарбовують у серцях українського народу тяжкі шрами. Громадяни України, особливо маленькі, і наразі зазнають значного негативного впливу. Діти, як найвразливіша категорія населення, потерпають від війни та її наслідків найбільше.

Багато дітей залишились без свого “життя”: без рідної домівки, без улюблених іграшок, домашніх улюбленців, друзів та однокласників, та найстрашніше - без рідних та близьких людей. І не завжди розлучає відстань, нажаль.

Одним з етапів вирішення даної проблеми є можливість реалізації соціальної та психологічної підтримки українських дітей, які постраждали внаслідок російської агресії.

Ресурсом для цього може стати
Центр соціальної та психологічної підтримки для дітей, працюючий на безкоштовних засадах

Ідея проекту передбачає створення простору соціальної підтримки та реабілітації дітей, що постраждали внаслідок військової агресії.

Простір включатиме в себе сенсорну кімнату; ресурсну кімнату, куточок “Монтессорі”, можливості для праці психолога, логопеда-дефектолога, психотерапевта.

Для реалізації діяльності проекту будуть реалізовані різні методи та форми діяльності: консультування відвідувачів, тренінгові заняття та лекції для батьків та опікунів, заняття для дітей, методи арт-терапії, каністерапії, казкотерапії, пісочної терапія, кольоротерапії, кінезотерапії та інших методів.

Першими підтримали ідею даного проекта ТРЦ “Французький бульвар” у м.Харків, та надав безкоштовно простір для його реалізації.


Ми вважаємо, що ідея даного проекту є необхідним етапом стабілізації важкої сучасної ситуації та залученню для її реалізації фахівців міжнародних організацій, громадських організацій України, волонтерів.

Методою діяльності проекту є соціальна та психологічна підтримка дітей, що постраждали від військових дій.

Діти - це наше майбутнє, і ми мусимо зробити все, щоб їх майбутнє було мирним, спокійним, безпечним, і починати треба зараз.

Заходи для підтримки проекту
 • До донатів долучайся - безкоштовно розважайся!
  Збір коштів на відкриття «Центру психологічної допомоги для дітей, що постраждали від війни»

  ТРЦ «Французький бульвар» разом з громадською організацією «ФРОМ ЮКРЕЙН» відкриває збір коштів. І саме ВИ можете стати частиною команди, що долучиться до відкриття центру!


  Сума, що необхідна дня відкриття - 3000000 грн. ТРЦ "Французький бульвар" надає приміщення загальною площею 250 м2 в оренду на безкоштовній основі та надалі буде сприяти у підтримці Центру, усі послуги для відвідувачів будут безкоштовні.


  Реквізити для збору коштів можна знайти на сайті

  ТРЦ «Французький бульвар» або нижче на сайті.

 • Благодійні вихідні

  День Народження ТРЦ «Французький бульвар»
  1-2 квітня 2023 року
  Подаруйте частинку добра діткам, які постраждали від війни. Завітайте до ТРЦ «Французький бульвар» - 1 поверх (місток). Задонадьте суму від 10грн. на рахунок благодійного фонду.

  Обирайте на вибір:
  10-50 грн. отримуйте брендовані подарунки від ТРЦ;
  50-150 грн. отримуйте квиток на розваги;
  150-500 грн. брендовані шопери, футболки, спорт-пляшки, чашки та багато іншого…
  500 грн. і більше.

  Пам’ятайте! Велика справа складається з маленьких кроків!
 • Pianoбой у ТРЦ "Французький бульвар"
  Концерт 2 квітня о 17.00

  З нагоди святкування 10річчя ТРЦ "Французький бульвар" у Вас є ексклюзивна можливість побачити та почути Pianoбой, зробивши добру справу!

  Для цього потрібно задонатити від 500 грн.

  Разом з Pianoбой будемо акумулювати кошти на «Центр психологічної допомоги для дітей, що постраждали від війни».

  Від вашої участі та завзятості повністю залежить можливість зробити добру справу.

Реквізити для донатів
№ UA453052990000026007041023075
валюта UAH (Українська гривня)


№ UA473052990000026005001018367
валюта EUR (Євро)